W czwartek 13 czerwca 2019r. uczniowie klas IVa i IVb przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

Nad bezpiecznym i sprawnym przeprowadzeniem egzaminu czuwał zaproszony pan policjant sierżant Adam Kapusto z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Braniewie i nauczyciele techniki - p. Anna Sęk i p. Robert Trzebińśki, którzy przygotowali uczniów. Zadbali oni również o przygotowanie szkolnego placu manewrowego do egzaminu praktycznego. Egzamin na kartę rowerową zdało 34 uczniów. Zostali oni pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego oraz szczęśliwymi posiadaczami – pierwszego w życiu „prawa jazdy”.

Gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy! (opr.A.S.)

2019 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved