Uczniowie klasy IIB z p. Małgorzatą Czaplińską w niecodzienny sposób omówili lekturę "Anaruk- chłopiec z Grenlandii" .

W czasie jednej z lekcji ze skrawków materiałów, odzieży przygotowali przepiękne portrety głównego bohatera. Spotkanie z lekturą nie musi być nudne:)

Wynikiem 2:1 klasa IVb pokonała SP Lechowo w rozgrywkach Mistrzostw Powiatu Braniewskiego w Minipiłce Siatkowej Dwójek Chłopców. Gratulujemy!

Skład drużyny:
Szymon Garbowski
Miłosz Machnowski
Wojciech Papski
Filip Gąsior
Wiktor Orłowski Malinowski
Trener: p. Ireneusz Turczyk

Uczniowie klasy VA z koła teatralnego prowadzonego przez p. Agnieszkę Turczyk przygotowali przedstawienie pt. "Opowieść wigilijna" .
Młodzi aktorzy to: Jakub Hałeła, Miłosz Mokrzycki, Jakub Lachowicz, Róża Zawiszewska, Justyna Roman, Nikola Cieślińska, Michalina Błońska, Anna Korenkiewicz, Weronika Orlicka, Dawid Jakóbek, Wiktoria Terebieniec, Maja Nahańska, Mateusz Kułyk, Wiktoria Rutkowska. Gratulujemy!

W  niedzielę 13 stycznia w braniewskiej Bazylice Mniejszej odbył się uroczysty koncert kolęd, w którym wziął udział nasz zespół muzyczny "W drodze".

Tego dnia kolędy zaprezentowali wszyscy laureaci konkursu "Kolędy i Pastorałki" zorganizowanego przez Braniewskie Centrum Kultury. Uczniowie z zespołu "W drodze" zaprezentowali trzy utwory: "Pastorałka od serca do ucha" (zespół),  "Zaśnij Dziecino" (Róża Zawiszewska) oraz "Cicha noc" (Julia Lichołat - gimnazjalistka).

2019 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved