Informujemy o zmianach w terminarzu dni wolnych:

11 czerwca - dzień wolny (Boże Ciało)
12 czerwca  - nie jest dniem wolnym
16,17,18 czerwca - dni wolne dla uczniów klas 1-7 (ósmoklasiści piszą egzaminy).

Wolontariusze dziekują za udział w akcji: "Nakręcamy sie na poganie" zorganizowanej przez radnych z Pięnieżna.

Do 10 czerwca możemy głosować na piosenkę Franciszka Machnowskiego, który bierze udział w międzynarodowym internetowym konkursie piosenki w Bułgarii.

Z uwagi na obecną sytuację festiwal zmienił formułę i odbywa się online. Chęć rywalizacji zgłosiło 250 uczestników z 20 krajów.
Franek potrzebuje naszych głosów, gdyż w tegorocznej edycji wyjątkowo jurorami są internauci - użytkownicy facebooka. Na piosenkę naszego kolegi („Papuga z dziobem na kłódkę”) można głosować do 10 czerwca, lajkując utwór (ważne, aby uczynić to tylko 1 RAZ, w przeciwnym razie nasz głos zostanie anulowany). Organizator Karnolsky Art Center w Bułgarii ogłosi zwycięzców do końca czerwca.

Posłuchaj utworu i głosuj na Frania:
link do piosenki -POSŁUCHAJ

Utalentowany ośmiolatek śpiewa od dwóch lat. Rozwija swój talent wokalny, uczestnicząc w zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Ma za sobą sukcesy muzyczne: zajął III miejsce (w kategorii: solista do lat 7) w czasie 31. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku oraz III miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Morągu.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!

2020 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved