Witam!

Pi-stacja przygotowała dla Was darmowe webinary powtórkowe, próbny egzamin oraz wideolekcje z matematyki. Aby wziąć w nich udział wystarczy wejść na stronę

Pi-stacja

Nie trzeba się zapisywać i podawać danych. Jeśli nie bedziecie mogli wziąć udziału w powtórkach na żywo - możecie to zrobić w dogodnym czasie, ponieważ webinary będą udostępnione, także na kanale YouTube. Zgodnie z podanym harmonogramem cotygodniowe powtórki rozpoczynają się od 28 lutego (18.00).

Witam!

Niedługo ósmoklasiści staną przed wyborem dalszej ścieżki kształcenia. Będą w tej kwestii liczyć także na Państwa pomoc. Dlatego właśnie polecam  webinary, które wesprą Państwa w rozmowach z młodzieżą.

„Jak pomóc dziecku w wyborach edukacyjno-zawodowych?

Audycja Polskie Radio/Strefa rodzica " Jak rozmawiać z dzieckiem o wyborze zawodu?"

Podcast “Jak wspierać dziecko w wyborze kierunku kształcenia lub w wyborze ścieżki kariery?”

Witam!

Przesyłam link do Mapy Karier, strony, która zawiera szczegółowe opisy ponad 600 zawodów oraz ścieżek edukacyjnych prowadzących do każdego z nich. Znajdziecie tu także filtr preferencji, którym możecie odfiltrować ścieżki kształcenia. Korzystając z okazji polecam Wam spotkania przygotowujące do egzaminu, a wiemy, że jego wynik jest ważny podczas rekrutacji.

Ścieżki kariery

Filtr preferencji

Egzamin 8 z języka angielskiego - gramatyka, tryby, czasy.

Egzamin z 8 z języka polskiego- omówienie lektury "Kamienie na Szaniec", zasady redagowania rozprawki.

Egzamin 8 z matematyki krok po kroku.

2022 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved