foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Dziś, bar­dziej niż kiedy­kol­wiek, nauka wy­daje się kluczem do przet­rwa­nia. Zarówno dla naszej pla­nety jak i nas sa­mych ja­ko na­rodu, oraz nasze­go dob­ro­bytu i bez­pie­czeństwa. Nad­szedł czas, byśmy zno­wu naukę zaczęli trak­to­wać ja­ko jedną z naj­ważniej­szych dzie­dzin życia. "

zsp-pieniezno.pl

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej

Witam!

Pi-stacja przygotowała dla Was darmowe webinary powtórkowe, próbny egzamin oraz wideolekcje z matematyki. Aby wziąć w nich udział wystarczy wejść na stronę

Pi-stacja

Nie trzeba się zapisywać i podawać danych. Jeśli nie bedziecie mogli wziąć udziału w powtórkach na żywo - możecie to zrobić w dogodnym czasie, ponieważ webinary będą udostępnione, także na kanale YouTube. Zgodnie z podanym harmonogramem cotygodniowe powtórki rozpoczynają się od 28 lutego (18.00).

Pozdrawiam 

Julita Królicka

Witam!

Przesyłam link do Mapy Karier, strony, która zawiera szczegółowe opisy ponad 600 zawodów oraz ścieżek edukacyjnych prowadzących do każdego z nich. Znajdziecie tu także filtr preferencji, którym możecie odfiltrować ścieżki kształcenia. Korzystając z okazji polecam Wam spotkania przygotowujące do egzaminu, a wiemy, że jego wynik jest ważny podczas rekrutacji.

 Ścieżki kariery

Filtr preferencji

Egzamin 8 z języka angielskiego - gramatyka, tryby, czasy.

Egzamin z 8 z języka polskiego- omówienie lektury "Kamienie na Szaniec", zasady redagowania rozprawki.

Egzamin 8 z matematyki krok po kroku.

Pozdrawiam

Julita Królicka

 

Witam!

Niedługo ósmoklasiści staną przed wyborem dalszej ścieżki kształcenia. Będą w tej kwestii liczyć także na Państwa pomoc. Dlatego właśnie polecam  webinary, które wesprą Państwa w rozmowach z młodzieżą.

„Jak pomóc dziecku w wyborach edukacyjno-zawodowych?

Audycja Polskie Radio/Strefa rodzica " Jak rozmawiać z dzieckiem o wyborze zawodu?"

Podcast “Jak wspierać dziecko w wyborze kierunku kształcenia lub w wyborze ścieżki kariery?”

Pozdrawiam

Julita Królicka

2024 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved