foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Dziś, bar­dziej niż kiedy­kol­wiek, nauka wy­daje się kluczem do przet­rwa­nia. Zarówno dla naszej pla­nety jak i nas sa­mych ja­ko na­rodu, oraz nasze­go dob­ro­bytu i bez­pie­czeństwa. Nad­szedł czas, byśmy zno­wu naukę zaczęli trak­to­wać ja­ko jedną z naj­ważniej­szych dzie­dzin życia. "

zsp-pieniezno.pl

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej

Podopieczne „Sportowej Inicjatywy” Julia Szczepłocka, Maja Kałamaj i Iga Trukawka odniosły sukces podczas 8. Ogólnopolskich Zawodów Tańca Hip-Hop „Nadmorskie rytmy” w Łebie.

Julia (klasa IV) zajęła I miejsce w bitwach tanecznych w kategorii: dancehall solo do lat 11. Ósmoklasistki także stanęły na najwyższym podium w kategorii: dancehall formacje 9-15 lat. Dodatkowo Iga zajęła IV miejsce w konkurencji indywidualnej. To nie pierwsze tegoroczne sukcesy taneczne dziewczyn. Zdobyły w swojej kategorii I miejsce w kwietniu w czasie I Turnieju Tańca Nowoczesnego w Pasłęku

"Sportowa Inicjatywa WARMIA” Małgorzaty i Bartosza Siedlików z Braniewa to szkółka piłkarska dla dzieci i młodzieży oraz "Szkoła Tańca INICJATYWA Dance Studio". Gratulujemy!

galeria

2019 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved