foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Dziś, bar­dziej niż kiedy­kol­wiek, nauka wy­daje się kluczem do przet­rwa­nia. Zarówno dla naszej pla­nety jak i nas sa­mych ja­ko na­rodu, oraz nasze­go dob­ro­bytu i bez­pie­czeństwa. Nad­szedł czas, byśmy zno­wu naukę zaczęli trak­to­wać ja­ko jedną z naj­ważniej­szych dzie­dzin życia. "

zsp-pieniezno.pl

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej

Kolejny sukces odnieśli nasi piłkarze, zajmując II miejsce w powiecie i awansując do rozgrywek rejonowych.

21.11.2023 w Braniewie odbyły się mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej chłopcow rocznika 2011 i młodsi. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn. Grano w dwóch grupach po 4 zespoły. Nasi chłopcy wygrali swoją grupę i awansowali do półfinału, gdzie spotkali się ze SP z Braniewa nr 6. Mecz był bardzo emocjonujący, gdyż awans do finału rozstrzygnął się po rzutach karnych.


W finale spotkaliśmy się ze SP nr 5 z Braniewa. Wynik 1:1 i znów emocje. Niestety rzuty karne tym razem przegraliśmy. Wielkie gratulacje dla chłopców za walkę!
Skład: Orłowski-Malinowski Oliwier, Orłowski-Malinowski Alan, Lebczyński Damian, Chociej Maciej, Hołoweńczak Wojciech, Mackiel Artur, Machnowski Franek, Nowak Natan. Trener: Dariusz Kaczmarczyk.

2024 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved