Nasz szkoła zdobyła bon o wartości 150 zł w kategorii zbiórka telefonów w XI Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

Poprzez selektywną zbiórkę odpadów uczniowie przyczynili się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Przekazane telefony trafiły do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A., gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku.

Bon został przeznaczony na zakup profesjonalnego sprzętu do gry w BasePol-palant. Uczniowie skorzystają z niego na lekcjach wf już 26-27 września w czasie rozgrywek klasowych w palanta w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Koordynatorem akcji zbierania baterii był p. Robert Trzebiński.