Każdego roku 14 listopada obchodzony jest Dzień Czystego Powietrza.

Oddychanie czystym powietrzem jest ważne dla funkcjonowania całego  organizmu. Czyste powietrze to dobro, które powinniśmy chronić. Jak zadbać o ten kawałek nieba nad nami? Sadzenie drzew, segregowanie smieci, zwracanie uwagi na to, czym palimy w piecach czy kominkach - to tylko kilka pomysłów.

Stan powietrza w naszej okolicy można sprawdzić, odczytując dane ze szkolnego czujnika smogu: link

Dziś w czasie zajęć biologii pomiary smogu, temperatury i ciśnienia analizowały klasy siódme

/foto: wfosigw.pl/