Absolwenci Szkoły Podstawowej w Pieniężnie laureatami prestiżowego konkursu

18 października 2022 r. w sali Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie miała miejsce uroczysta gala, w czasie której zostały podsumowane XXIV Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny. Hasło inicjatywy brzmiało: ,,Rodzina z wartościami to silna rodzina”. Miło nam poinformować, że wśród laureatów XVIII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego znalazło się aż troje uczniów z Pieniężna:
- Róża Zawiszewska (Nagroda Marszałka)
- Natalia Zinko (Nagroda Wojewody)
- Miłosz Mokrzycki (Nagroda Rady ds. Rodzin)
Warto wspomnieć, iż w konkursie wzięło udział 80 uczestników. Nagrodzeni uczniowie zostali przygotowani przez polonistki ze Szkoły Podstawowej w Pieniężnie. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych absolwentów. Życzymy im dalszych sukcesów w nowych szkołach. /opr. A. Turczyk/