Dziesięcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w X Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym", który odbył się w niedzielę 1 marca na Stadionie Miejskim w Pieniężnie.

W czasie sportowego spotkania mogliśmy usłyszeć dwie piosenki w wykonaniu naszych koleżanek i kolegów z zespołu ,,W drodze". Bieg to ogólnopolska inicjatywa w hołdzie tym, którzy walczyli o niepodległą Polskę.

Organizatorami lokalnego biegu byli: Gmina Pieniężno, Miejski Dom Kultury w Pieniężnie, Straży Granicznej w Grzechotkach i 9. Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej. /foto: wwww.tropemwilczym.pl/

Link do strony organizatorów: Gmina Pieniężno