Uczniowie klas IVa, Va i Vb we wtorek 29 października wyjechali do Gdańska, by obejrzeć musical "Chłopcy z Placu Broni" w wykonaniu dzieci i dorosłych z  teatru "Ingenium".

Dwugodzinny spektakl wzruszył niejednego widza i pozwolił na chwilę zastanowić się nad takimi wartościami w naszym życiu, jak: odwaga, honor, wierność i poświęcenie. Uczniowie mieli także okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie z aktorami, zobaczyć multimedialną wystawę "Statki - moja pasja" oraz pospacerować ulicami Starego Miasta. Opiekunami grupy były panie: A.Maczuga, J.Mokrzycka, A. Szczepłocka i A. Januszko.

Fotorelacja w galerii.