Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym.

W naszej szkole w dniach 26-27 września w ramach ETS odbędą się rozgrywki klasowe w rozbudowaną wersję Palanta (BasePol - program autorski nauczycieli wychowania fizycznego), wezmą w nich udział uczniowie klas IV-VIII.

link:strona organizatora