W piątek 15 września ósmoklasiści  wzięli udział w Narodowym Czytaniu i zaprezentowali fragmenty powieści Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem".

Narodowe Czytanie to polska akcja społeczna propagująca znajomość literatury narodowej, w której  fragmenty dzieł odczytywane są publicznie. Akcja zapoczątkowana została w 2012r.

W naszej szkole lekcję czytania przygotowali uczniowie klas 8a i 8b razem z wychowawczyniami i p. Krystyną Krubą.

Czytający:  L.Bauman, N.Biazik, S.Federowicz, M.Grabowska, N. Padło, J.Terebieniec, Sz.Bogdański, W.Lebczyński, K.Jurkantowicz.