We wtorek 8 listopada br. odbył się konkurs ,,Mistrz przedmiotów ścisłych", w którym udział brały klasy V-VII.

Zadania polegały na rozwiązywaniu logicznych łamigłówek. Jedno z nich dotyczyło czytania ze zrozumieniem. Organizatorkami były panie: J. Zinko, M. Sadżuga, W. Wolak, A. Sęk, U. Chrościcka oraz J. Panasiuk.

Zwycięzcami zostali:
I miejsce Drużyna VI (Grzegorz Staciwa 7 kl., Piotr Panasiuk 6 kl., Damian Lebczyński 5 kl.)

II miejsce Drużyna II (Bartłomiej Kutryb 7 kl., Michalina Woźna 6 kl., Hanna Bielan 5 kl.)

III miejsce  Drużyna I (Sonia Federowicz 7 kl., Bartosz Kwiatek 6 kl., Oliwia Wiater 5 kl.)

Wielkie gratulacje dla zwycięzców!! Jesteśmy z was dumni! /opr. Eliza 8a/