Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników (urodzone w latach 2008-2016) do udziału w kursie e-learningowym ,,BEZPIECZNIE NA WSI MAMY - UPADKOM ZAPOBIEGAMY". Kurs przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań. Wśród uczestników kursu rozlosowanych zostanie 50 hulajnóg. Szczegóły w załącznikach.

Strona organizatora

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:
1. zrealizować kurs dostępny na stronie internetowej prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać test końcowy;

2. pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy;

3. przesłać do 6 listopada 2022 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga(at)krus.gov.pl z dopiskiem w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.