Szanowni Państwo,
w najbliższym czasie będą miały miejsce następujące wydarzenia:

1. Dnia 24 i 28 maja (dwa dni) do szkoły powracają dzieci z klas IV i VI (lekcje mają w swoich klasach oprócz informatyki i w-f). Klasy V, VII i VIII mają zajęcia zdalne.

2. W dniach: 25, 26 i 27 maja odbędą się egzaminy ósmoklasistów. W tym czasie uczniowie klas I-VII mają wolne i nie przychodzą do szkoły.

3. W poniedziałek 31 maja wszyscy uczniowie wracają do szkoły i nauka odbywa się tylko w trybie stacjonarnym.

4. Piątek 4 czerwca  jest ustalonym we wrześniu dniem wolnym dla wszystkich uczniów.

Robert Słonina
Dyrektor ZS-P