We wtorek 26 listopada klasy II wraz z wychowawczyniami p. Wiesławą Skubiszewską i p. Zofią Wiśniewską wybrały się do Lidzbarka Warmińskiego na Termy Warmińskie.

Celem wyjazdu była nauka pływania. Niektórzy uczniowie mieli okazję po raz pierwszy skorzystać z tego typu kąpieli wodnej. Na basenie na dzieci czekało wiele atrakcji m.in.: zjeżdżalnia mała i duża, jacuzzi, bicze wodne i studnia. Podczas zabaw w wodzie uczniom towarzyszyli ratownicy, którzy wykazali się dużą pomocą i pomysłowością.

Pobyt na basenie dostarczył dzieciom wiele radości i zadowolenia. (opr. wychowawczynie klas II).