Piknik z Czyściochami w naszej placówce!

Z przyjemnością ogłaszamy, że w naszej placówce odbędzie się Piknik z Czyściochami, organizowany przez firmę Rossmann. Ugościmy na nim bohaterów Czyściochowa – krainy, w której nauka higieny jest wspaniałą przygodą!

Podczas wydarzenia dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji. Między innymi:

• zrobić sobie zdjęcie z ulubionym Czyściochem,
  • brać udział w konkursach z nagrodami,
  • bawić się z animatorami na scenie,
  • wielkie bańki mydlane, zmywalne tatuaże i kolorowe stylizacje włosów.

To będzie niezapomniane wydarzenie, którego z całą pewnością nie możecie przegapić! Serdecznie zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami i opiekunami, a także wszystkich, którzy wraz z nami chcą świętować w rytmie Czyściochowych piosenek! Piknik odbędzie się w dniu 9 sierpnia 2023, w godzinach 10-14.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: https://rsmn.pl/Pikniki_z_Czysciochami

Do zobaczenia!