Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."
01. czerwca obchodzimy Światowy Dzień Dziecka. To święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, zarówno te małe, jak i duże. To dzień pełen atrakcji, niespodzianek, uśmiechu, radości i wrażeń. Przedszkolaki z naszego przedszkola wyruszyły w ten dzień na wycieczki, jedni do ZOO w Gdańsku, inni do Zagrody "Ziołowy Dzbanek" w Sąpach.
Natomiast 05. czerwca z okazji Dnia Dziecka na placu przedszkolnym stanęły trzy wielkie dmuchane zamki ze Spółdzielni Socjalnej NEOS opłacone przez Radę Rodziców. Radość dzieci była ogromna, uśmiech nie znikał z ich twarzy.
Od rana panowała radosna atmosfera, była zabawa, lody i czekolada. ;)