Mały Nemo w krainie snów

1 marca 2023 r. dzieci z grup 5-6 latków „ Orły” i 6 latków „ Kotki” z Przedszkola Publicznego w Pieniężnie wybrały się do Teatru Lalek w Olsztynie na spektakl „ Mały Nemo w krainie snów”. Mały Nemo zostaje zaproszony do niezwykłej krainy, gdzie królewna Morfea, córka króla Morfeusza, bardzo chce go poznać. W tej magicznej podróży pojawia się wielu dziwnych i zabawnych bohaterów. Opowieść o Krainie Snów jak i różne typy lalek wciągnęły widzów pokazując, że tutaj wszystko jest możliwe, podobnie jak w snach Małego Nemo. Obrazy plastycznie zmieniały się jak w kalejdoskopie, a bliski kontakt aktorów z widzami dostarczał dodatkowych przeżyć. Dzieci pełne wrażeń i szczęśliwe wróciły do przedszkola.

opracowała: Teresa Dudkiewicz