W piątek 20 stycznia 2023 r. w Przedszkolu Publicznym w Pieniężnie odbył się bardzo lubiany i długo wyczekiwany Bal karnawałowy. Już od rana pojawiały się kolorowe postacie – dzieci przebrane za bohaterów bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, biedronki, motylki, policjantów, Spider – Menów i wiele innych, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie. Pięknie przystrojony hol zachęcał do pląsów, a w chwilach odpoczynku przeprowadzono ciekawe konkursy. Super niespodzianką była wizyta Mikołaja, który obdarował każde dziecko indywidualną paczką a także każdą grupę zabawkami do kącików. Aby nabrać sił do dalszych tańców, dzieci posilały się słodkościami zapewnionymi przez rodziców.

opracowała : Teresa Dudkiewicz