Zakończył sie etap szkolny gminnego konkursu recytatorskiego pt. Poezja Wisławy Szymborskiej.

Informujemy, że decyzją komisji konkursowej następujące osoby zostały wyróżnione i przechodzą do etapu gminnego, który odbędzie się 11 października w MDK-u w Pieniężnie:

KLASY 4-6
- Katarzyna Szydlik
- Zofia Karbanik
- Zofia Golec
- Przemysław Kwiatek
- Zuzanna Woźna
- Hanna Dymitruk
- Maciej Hałeła

KLASY 7-8
- Emilia Zielińska
- Natalia Biazik
- Julia Bednarz.

Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Cieszymy się, że tak liczna grupa wzięła udział w przesłuchaniach. Komisja miała nie lada problem, żeby wybrać 10 wyróżnionych wśród 25 recytatorów. Oceniano: opanowanie tekstu na pamięć, intonację, dykcję oraz ogólny wyraz artystyczny.

Uczestnik zostanie nagrodzony oceną  z języka polskiego.
Wyrazy podziękowania składamy jury: p. J. Golec, p.A.Kuziucie, p.T.Trukawce.

/Organizatorzy - nauczyciele języka polskiego/