Pani Małgorzata Czaplińska ze swoją klasą zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym FILTRUJEMY DLA BAŁTYKU. Na konkurs wpłynęło ponad 500 prac. Nasza praca urzekła jury kreatywnością oraz estetyką!

Uczniowie od wiosny konsekwentnie zgromadzili około 300 plastikowych butelek po wodzie mineralnej. A potem starannie zamienili je w ogromną rybę, którą uwięzili w plastikowej sieci. W ten sposób chcieli zwrócić uwagę na zaśmiecenie Bałtyku. Pomysł, chęć, talent, konsekwencja, staranność, trudna praca i sukces osiągnięty.

Klasa II b w nagrodę otrzymała:
voucher na wycieczkę dla klasy o wartości 25.000
• nagrodę pieniężną w wysokości 1.000 zł dla nauczyciela
• gadżety w postaci pomocy szkolnych dla klasy w wysokości 1.782,60 zł

Przypomnijmy, że 12 lat temu Pani Małgorzata również z klasą drugą wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym POKAŻ CO POTRAFISZ. Uczniowie zajęli wtedy drugie miejsce i otrzymali: każdy uczeń rower, pomoce naukowe za 5.000zł, koszulki, aparat fotograficzny i mnóstwo gadżetów. Wartość nagrody była zbliżona do obecnej.

Może w myśl powiedzenia - Do trzech razy sztuka!!!  Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś uda. Może z kolejną klasą drugą?

dyplom