W piątek 23 lutego 2024 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z ojcem werbistą - Hansonem DSouza, który przekazał uczniom klas 4 i 5 wiele interesujących informacji na temat kraju, z którego pochodzi.

Korzystając z fotografii i filmów, przybliżył różne aspekty życia mieszkańców Indii, ukazując bogactwo kultur i religii. Opowiedział również o sytuacji, w jakiej znajdują się indyjscy chrześcijanie, którzy na tych terenach obecni są od czasów św. Tomasza Apostoła. Nasi uczniowie mieli również okazję wykazać się wiedzą na temat flag państwowych, podczas quizu, który przygotował im niezwykły gość.