Drodzy Uczniowie,
dnia 01.09. rozpoczynamy kolejny rok szkolny. W związku z tym:

• o godzinie 8:00 odbędzie się Msza św. inaugurująca nowy rok. Zapraszam wszystkie dzieci wraz z rodzicami;
  • po Mszy św. około godziny 8:45 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego na placu przed szkołą. W związku z tym proszę, aby nie wjeżdżać samochodami na parking przed szkołą. W razie niepogody uczniowie klas II-VIII rozpoczną rok szkolny w swoich klasach (przydziały klas zostaną umieszczone na drzwiach wejściowych), a klasy I będą miały swoje rozpoczęcie w sali kolumnowej.

Obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk w częściach wspólnych i w sali kolumnowej.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Robert Słonina