foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Dziś, bar­dziej niż kiedy­kol­wiek, nauka wy­daje się kluczem do przet­rwa­nia. Zarówno dla naszej pla­nety jak i nas sa­mych ja­ko na­rodu, oraz nasze­go dob­ro­bytu i bez­pie­czeństwa. Nad­szedł czas, byśmy zno­wu naukę zaczęli trak­to­wać ja­ko jedną z naj­ważniej­szych dzie­dzin życia. "

zsp-pieniezno.pl

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej

Rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Publicznego w Pieniężnie na rok szkolny 2020/2021 zgodnie z Zarządzeniem nr 5/2020 Burmistrza Pieniężna z dnia 23.01.2020r.

Termin składania wniosków: 4 maja-8 maja 2020r.

Wnioski można pobrać: ze strony www.zsp-pieniezno.pl; w Przedszkolu Publicznym w Pieniężnie, ul. Sadowa 3 /zachowując wszelkie środki ostrożności/.
Przyjmowanie wniosków: e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; drogą pocztową na adres: Przedszkole Publiczne, ul. Sadowa 3, 14-520 Pieniężno, w Przedszkolu Publicznym w Pieniężnie, ul. Sadowa 3 /zachowując wszelkie środki ostrożności/.

Informacje udzielane są pod numerem 55 243 60 44 w godz. 8:00-12:00 od poniedziałku do piątku, e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

wnioski

2020 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved