Dnia 24.03.2017r. odbył się V Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”, do którego przystąpiło 22 uczniów kl. IV – VI.

Konkurs przeprowadzony został w formie pisemnej. Każdy z uczniów danej kategorii otrzymał zestaw składający się z 15 zadań o zróżnicowanym stopniu trudności ( zadania za 1, 2, 3 punkty). Czas rozwiązania – 45 minut.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów w danej kategorii, a tym samym uzyskali tytuł "Mistrza Matematyki".

„ Mistrzem Matematyki” w danej kategorii wiekowej zostali:

• w kl. IV – Orłowski Michał
• w kl. V – Skiba Tomasz
• w kl. VI – Adamicki Patryk

Zwycięzcom dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców zostaną wręczone na najbliższym apelu szkolnym.

Mirosława Sadżuga