Klasa IIb już trzeci raz w tym roku bawiła się w podchody.

Kto nie zna zabawy, to podpowiadamy: Dzieci dzielą się na dwie grupy. Jedna ucieka, oznaczając drogę strzałkami z patyków, kredy, trawy czy kamieni. Jednocześnie ukrywa koperty z zadaniami dla drugiej grupy. Zadania mają różny stopień trudności. Mogą być łatwe lub trudne, a nawet śmieszne. Sprawdzamy w nich tabliczkę mnożenia, budujemy szałasy, pozdrawiamy znajomych ( jesienią był to nasz ksiądz), szukamy skarbów przyrody, mierzymy krokami różne odległości.

Naszym podstawowym celem jest dobra zabawa! (opr. klasa IIb z wychowawczynią p. Małgorzatą Czaplińską)