Uczniowie naszej szkoły odnieśli liczne sukcesy w powiatowym finale Ogólnopolskiego Konkursu „Młodzież Zapobiega Pożarom”, który zorganizowało OSP w Braniewie przy współpracy ze Starostwem Powiatowym.

Szóstoklasista Mikołaj Witliński zajął I miejsce w konkursie wiedzy (kategoria klas IV-VI). Wysoko ocenione zostały także prace plastyczne. I miejsce w kategorii klas I-III przypadło w udziale Julianowi Witlińskiemu, a w kategorii klas IV-VI – Igorowi Królickiemu. Tuż za nim na II miejscu znalazła się praca Natalii Turowskiej.

Podsumowanie konkursów i wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek 1 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Braniewie. Laureatów nagrodzili starosta Braniewa p. Karol Motyka, wicestarosta p.Mirosław Kudliński, komendant powiatowy PSP bryg. Zbigniew Januszko i prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP p. Tomasz Sielicki.

Gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunowi p. Robertowi Trzebińskiemu.

Fotorelacja na stronie organizatora konkursu: https://www.facebook.com/media/set