W niedzielę, 04. 06. w Szkole Podstawowej im. Ziemi Warmińskiej w Pieniężnie odbył się tradycyjny festyn rodzinny w ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Został on zorganizowany przez Radę Rodziców działającą przy naszej szkole. Pomimo deszczowej aury festyn mógł się odbyć dzięki nowej szkole i życzliwości pana dyrektora Janusza Milana, który umożliwił nam wejście na teren drugiej sali gimnastycznej. Dzięki temu, że mamy ten piękny obiekt wielu rodziców i dzieci z naszej placówki mogło skorzystać z przygotowanych atrakcji.

Całość imprezy prowadzona była przez Małgorzatę i Bartłomieja Siedlików ze Sportowej Inicjatywy „Warmia”. Dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu w całej sali zapanowała atmosfera dobrej zabawy. W „Pracowni Rzemiosł Dawnych” można było zapoznać się ze sposobami obróbki lnu. W tegoroczny festyn zaangażowane były również towarzystwa ubezpieczeniowe „Warta” i „HDI”.

Dzięki zaangażowaniu rodziców każdy uczestnik mógł spróbować świetnych wypieków, cateringu oraz lodów od pana Marka Tańskiego.

Niedzielne popołudnie spędziliśmy w gronie rodzinnym i przy świetnej zabawie.

GALERIA --->