W na początku kwietnia 2023 r. w Przedszkolu Publicznym w Pieniężnie odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których rodzice, dzieci z przedszkola wraz z nauczycielkami wytwarzały ozdoby na wielkanocny stół. W repertuarze rękodzieła były palmy, baranki, a także różne stroiki .

We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych mam i tatusiów pomysłów było wiele. W poszczególnych grupach sale na moment zamieniały się w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice prezentowali swoje talenty, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki:) Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Oprócz warsztatów przedszkolaki w formie krótkich występów przekazały świąteczne życzenia.

opracowała: Teresa Dudkiewicz