18 stycznia 2023 r. kolejny raz nasze przedszkole odwiedził dzielnicowy Paweł Białkowski, aby w związku ze zbliżającymi się feriami przypomnieć dzieciom zasady bezpieczeństwa. W czasie pogadanki był mile zaskoczony wiedzą przedszkolaków na ten temat. Dzieci poznały przygodę Poli, która nie posłuchała rodziców i lód się załamał pod dziewczynką. Dla przedszkolaków było oczywiste że nie wolno wchodzić na zamarznięte stawy czy rzekę, tylko na specjalne lodowiska, a gdyby zdarzyła się taka sytuacja, poznały zasady, jak należy udzielać pomocy w razie załamania lodu. Złożyły też obietnicę, że nie będą wchodziły na zamarznięte zbiorniki.