05.12.2022r. Przedszkole Publiczne w Pieniężnie odwiedził kolejny człowiek z pasją, o. Jacek Wojcieszko, Rektor Misyjnego Seminarium Duchownego Księży Werbistów w Pieniężnie, który interesuje się fotografią. Gość opowiedział dzieciom o swojej pasji. O. Jacek uwielbia fotografować wszystko, co nas otacza.  W jego zdjęciach zobaczyliśmy to, czego nie jesteśmy w stanie uchwycić wykonując samodzielnie zdjęcia. O. Jacek zapoznał nas z pasją fotografowania, opowiedział w jaki sposób można zatrzymać chwile z naszego życia, jak można zatrzymać piękny krajobraz czterech pór roku. Podczas pogadanki przedszkolaki dowiedziały się, że podstawą pracy fotografa jest nie tylko pasja i talent, ale także ciężka praca i dużo cierpliwości. Zapoznał nas z różnymi sposobami robienia zdjęć. Dzieci bardzo chętnie słuchały opowieści fotografa. Wszyscy uczestnicy doszli do wniosku, że fotografowanie to „wielka sztuka”. Za spotkanie bardzo dziękujemy.

opracowała Mariola Gudebska