W czwartek, 24 lutego 2022 r. w Przedszkolu Publicznym w Pieniężnie odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla uczestników Konkursu rzeźbiarskiego na temat „ Moi dziadkowie”. Dzieła dzieci były różnorodne i widać było serce włożone w ich wykonanie więc Jury w składzie wice dyrektor Mariola Gudebska, rodzic Marlena Urban i rzeźbiarz ludowy pan Stanisław Chorążyczewski miało trudne zadanie, aby wybrać najlepsze prace, dzieląc uczestników tylko na dwie grupy wiekowe 3-4 latków i 5-6 latków, dlatego przyznano miejsca od I do III w każdej grupie i tak:

W grupie 3 latków: I miejsce Antoś Woźny, II miejsce Szymek Lichołat, III miejsce Kuba Dziuba

W grupie 4 latków : I miejsce Kuba Sosnowski, II miejsce Iga Oryńczak, III miejsce Ola Szafran

W grupie 4-5 latków : I miejsce Dominik Perżyło, II miejsce Marysia Wiśniewska, III miejsce Bartek Leszczyński

W grupie 5-6 latków: I miejsce Filip Krupa

W grupie 6 latków: I miejsce Helenka Stachura, II miejsce Maja Kacprzak, III miejsce Dominik Mackiel

W grupie 6-7 latków: I miejsce Maja Rzońca, II miejsce Tymek Pawelczyk i Sabinka Orgacka, III miejsce Emilka Rataj.

Młodym artystom gratulujemy, dziękujemy, podziwiamy pomysłowość i umiejętności. Każdy uczestnik otrzymał przygotowany przez organizatorkę Edytę Rudewicz dyplom, nagrodę książkową i słodki upominek. /oprac. Teresa Dudkiewicz/