"Książka to początek dobrej zabawy"

W dniu 25.11. 2021 r. przedszkolaki z grupy "O" w Szkole Podstawowej w Pieniężnie spotkały się z autorką książek dla dzieci panią Moniką Stemplewską.

Autorka rymowanych książeczek dla dzieci osobiście czytała swoje wiersze i rymowanki. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze co zachęciło dzieci do zakupu książek pani Moniki.

Autorka wręczyła nowym młodym czytelnikom książki z własnoręczną dedykacją i zachęcała do czytania książek które wzbogacają świat dziecka i rozwijają jego zainteresowania./opr. Anna Żaba/