W poniedziałek 11 maja 2026 r. o godzinie 9:00 rozpoczął się trzydniowy maraton egzaminacyjny ósmoklasistów.
Przystąpiło do niego 42 uczniów naszej szkoły. O godz. 9:00 zaczęli pisać egzamin z języka polskiego, który potrwa 150 minut. We wtorek odbędzie się egzamin z matematyki (125 minut), a w czwartek z języka obcego (110 minut).
Napisanie egzaminu ósmoklasisty to warunek ukończenia szkoły podstawowej. Wszystkim życzymy połamania piór!