Dnia 21phoca thumb l 1.04.2017 roku kl. VIa udała się do Biblioteki Miejskiej na nocne zajęcia pt. ”veto uzależnieniom”, prowadzone przez pana Dariusza Rekosza. Rozpoczęły się one o godzinie 20:00. Najpierw obejrzeliśmy prezentację o prowadzącym zajęcia, a później robiliśmy zadania grupowe oraz indywidualne polegające np. na rozwiązywaniu zagadek ,układaniu rozsypanek .Można było nawet wygrać książki z autografem autora .Zrobiliśmy sobie także przerwę na pizzę ,a później wróciliśmy do zadań. Kiedy już je wszystkie wykonaliśmy , obejrzeliśmy kilka ciekawych filmów Następnie , poszliśmy spać, ale nie wszyscy, ponieważ nieśpiący rozmawiali całą noc.

Rano było jeszcze rozdanie dyplomów, a później wszyscy rozeszliśmy się do domów.

Ta noc była niezapomniana , wiele się dowiedzieliśmy i wiemy, że używkom powiemy VETO!!!