Wyniki szkolnego etapu konkursu na plakat "Nie hejtuję- reaguję" przedstawiają się następująco:

kategoria klas I-III
I miejsce - Zuzanna Woźna (2b)
II miejsce - Nina Milińska (2b)
wyróżnienie - praca zespołowa: Agnieszka Grędziszewska, Julia Bednarz, Maja Bugajska (3b)

kategoria klas IV-VI
II mijesce - Aleksandra Kutryb (5a)
III miejsce - praca zespołowa Amelia Słoma i Oliwia Staroń (5b)
wyróżnienie - Julia Jadacka (5b)

Dotarła też nagroda dla Zuzanny Woźnej za zajęcie III miejsca w kraju. Zuzia otrzymała dyplom i duży głośnik bezprzewodowy. Za akcję prowadzoną na lekcjach informatyki w klasach I-VI wyróżniona została też nasza szkoła. Otrzymaliśmy 5-metrową chustę animacyjną i zestaw kilkunastu gier planszowych, z których będziemy mogli wszysycy korzystać. Organizatorami akcji byli: Fundacja "Dajemy dzieciom siłę" i nauczyciele informatyki.