Uczniowie klas IV-VIII razem z gimnazjalistami przywitali wiosnę, biorąc udział w „Wiosennym Playback Show”.

Klasy miały za zadanie przygotować muzykę, taniec, stroje do wylosowanej piosenki, jak i również przekazać ducha zespołów oraz ogólne wrażenie artystyczne.
W tym roku jurorami byli: p. Jagoda Pilucik, p. Joanna Golec, p. Janusz Milan i p. Robert Słonina. Uważnie przyglądali się naszym uczestnikom i oceniali ich występy.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasa VIII („Mniej niż zero” Lady Pank)
II miejsce – klasa IV b („Cykady na cykladach” Maanam)
III miejsce – klasa IIIb gimnazjum („Hightway to hell” AC/DC)

Takie konkursy pozwalają uczniom wykazać się kreatywnością, zaangażować, zaskoczyć jury i publiczność, ale przede wszystkim udowodnić samemu sobie, że warto dawać z siebie 100%, a nawet więcej. Uczniowie z każdym kolejnym występem coraz bardziej nas zaskakują. Był to dzień pozytywnej energii.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i organizatorom zabawy – Samorządowi Szkoły oraz paniom Annie Sęk i Agnieszce Szczepłockiej.