image011

Dnia 04.01.2018r. otrzymaliśmy wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – 28 Edycja, do którego 06.11.2017r. z naszej szkoły przystąpiło 12 uczniów kl. III – VII.

Czterech uczniów zostało laureatami:

1. Amelia Malaszewska –
  2. Paweł Rudyk –
  3. Tomasz Skiba –
  4. Miłosz Mokrzycki –

Uczniów do konkursu przygotowały: p. Mirosława Sadżuga, p. Teresa Krysiuk i p. Wiesława Skubiszewska.

Gratulujemy laureatom i życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów. Zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału w następnej edycji.