Dnia 13 października w Szkole Podstawowej w Pieniężnie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetnili znakomici goście p. Burmistrz Kazimierz Kiejdo, Proboszcz Parafii św. Piotra i Pawła Kazimierz Gergont, Wicedyrektor Mariola Gudebska oraz Przewodniczący Rady Rodziców Jarosław Skiba.Dyrektor szkoły podziękował wszystkim nauczycielom za trud i wysiłek włożony w edukację uczniów i wręczył nagrody. Nie zapomniał o nagrodzeniu pracowników administracji i obsługi.
    Uczniowie klas II i III przygotowali montaż słowno - muzyczny. Skecz pt. "Duża przerwa" dostarczył nauczycielom dużo śmiechu i radości. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki poświęcone pracy nauczyciela. Na koniec Samorząd Uczniowski wręczył wszystkim gościom, nauczycielom i pracownikom szkoły laurki z życzeniami.
                                           Organizatorzy : Zofia Wiśniewska, Wiesława Skubiszewska, Anna Nisiewicz.

Galeria--->