img 20190115 104730Dnia 15 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej w Lechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego Mini Piłki Siatkowej Dwójek Chlopców. Nasi reprezentanci z klasy IVa w składzie:

• Garbowski Szymon
  • Gąsior Filip
  • Machnowski Miłosz
  • Orłowski-Malinowski Wiktor
  • Papski Wojciech

po emocjonującej walce pokonali swoich rówieśników z Lechowa i zdobyli mistrzostwo powiatu braniewskiego. Turniej przebiegał w doskonałej atmosferze dzięki znakomitej organizacji gospodarza. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary, zdobyli nowe doświadczenia i nawiązali kontakty z uczniami z zaprzyjaźnionej szkoły. Zwycięstwo dało naszym chłopcom awans do rozgrywek rejonowych, na których życzymy im dalszych sukcesów.