Uczennica klasy VIa Oliwia Gulbicka została laureatką XV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Dom rodzinny ostoją Ojczyzny”. „Na co dzień nie widać, że jesteśmy Polakami. Zmienia się to wszystko w wyjątkowych chwilach” - napisała Oliwia (treść pracy dostępna w galerii).

Uczennica odbierze nagrodę w czasie uroczystej gali, która odbędzie się 26 października br. w Olsztynie. Wyróżniona praca powstała pod kierunkiem pani Joanny Mokrzyckiej. Gratulujemy!

2018 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved