W dniu 19 kwietnia w Braniewskim Centrum Kultury odbył się finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom . W turnieju brali udział uczniowie z powiatu braniewskiego , którzy zajęli I i II miejsce w finale gminnym.
Naszą szkołę reprezentowali :
Aleksander Grobelny, Przemysław Kwiatek - Klasy I-IV
Radosław Piotrkowski, Miłosz Machnowski - Klasy V-VIII
Turniej podzielony był na dwa etapy. Pierwszy etap to test pisemny, drugi etap to odpowiedź ustna na trzy pytania przed komisją.
Przemysław i Miłosz poradzili sobie wyśmienicie i zajęli I miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Teraz przed nimi kolejny etap czyli finał wojewódzki.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. /opr.R.Trzebiński/