30 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Ziemi Warmińskiej w Pieniężnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt z rocznika 2010 i młodsze. Do turnieju zgłosiło się pięć szkół podstawowych, które rozegrały swoje mecze systemem każdy z każdym.

Klasyfikacja końcowa turnieju
I miejsce SP Lipowina
II miejsce SP 5 Braniewo
III miejsce SP 3 Braniewo
IV miejsce SP 6 Braniewo
V miejsce SP Pieniężno

Skład naszej drużyny:
A. Sosnowska, Z. Rycko, A. Kowalska, A. Jakubowska, W. Grzegorczyk, O. Wiater, M. Kurek, D. Mikulska, Z. Woźna, N. Milińska, H. Bielan./opr.R.Trzebiński/

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach opartych na zasadach fair play!