Dnia 05.01.2018 r. dokonano podsumowania XVIII edycji „ GÓRA GROSZA”, do której włączyli się uczniowie naszej szkoły z klas I – VII. Akcja „ GÓRA GROSZA” trwała w całej Polsce w dniach od 27.11. 2017r. do 02.01.2018r., której celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Największą kwotę zebrała klasa IIIa ( wych. Zofia Wiśniewska) – 153,63 zł ( w tym 2812 monet oraz 3 banknoty), zaś największą ilość monet ( 4821 sztuk w kwocie 143,78 zł ) zebrała klasa Ib (wych. Małgorzata Czaplińska). Łącznie zebraliśmy 499,46 zł.

Powyższa kwota zostanie przekazana dla Towarzystwa NASZ DOM w Warszawie za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ.

Opiekun: Mirosława Sadżuga