foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Dziś, bar­dziej niż kiedy­kol­wiek, nauka wy­daje się kluczem do przet­rwa­nia. Zarówno dla naszej pla­nety jak i nas sa­mych ja­ko na­rodu, oraz nasze­go dob­ro­bytu i bez­pie­czeństwa. Nad­szedł czas, byśmy zno­wu naukę zaczęli trak­to­wać ja­ko jedną z naj­ważniej­szych dzie­dzin życia. "

zsp-pieniezno.pl

Szkoła Podstawowa im. Ziemi WarmińskiejLibrus Synergia - dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny Librus Synergia

Librus Synergia

Przedszkole

Przedszkole w Pieniężnie

Przedszkole Publiczne w Pieniężnie

Kontakt

Kontakt do nas.

Kontakt

Galeria

Nasza galeria fotek

Kontakt

„Książki są bramą, przez którą wychodzisz na ulicę, mówiła Patricia.
Dzięki nim uczysz się, mądrzejesz, podróżujesz, marzysz, wyobrażasz sobie, przeżywasz losy innych, swoje życie mnożysz razy tysiąc. Ciekawe, czy ktoś da ci więcej za tak niewiele.
Pomagają też odpędzić różne złe rzeczy – samotność, upiory i tym podobne ... Czasem się zastanawiam, jak możecie znieść to wszystko wy, które nie czytacie ”.

Autor: Arturo Pérez-Reverte, Królowa Południa

 

Nieprawdą jest, że uczniowie nie czytają. W naszej bibliotece jest wielu wiernych i gorliwych czytelników. I to zarówno wśród klas młodszych,
jak i starszych. To osoby, które w niewymuszony sposób obcują z książką, pytają o klasykę, poszukują nowości, czytają samodzielnie albo wspólnie
z rodzicami.

Dlatego szczególnie serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Skibie
( SKIBA PERFECT JAROSŁAW PAWEŁ SKIBA), który wychodząc naprzeciw naszym potrzebom zakupił do szkolnej biblioteki kilkadziesiąt nowych pozycji.
To bardzo szlachetny gest, który w pełni doceniamy a zacytowane słowa dedykujemy nie tylko Darczyńcy ale również naszym Czytelnikom.

2018 Copyright Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pieniężnie Rights Reserved