W poniedziałek 22 listopada świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości.

Tego dnia przyszliśmy do szkoły ubrani na żółto. Uczniowie ubrani w tym kolorze nie byli odpytywani podczas lekcji. W dniach od 16 – 19 listopada umieszczaliśmy pozdrowienia lub życzenia na specjalnie przygotowanym Drzewku Życzliwości (klasy I–IV), natomiast klasy starsze  wrzucały je do pudełka, które znajduje się na korytarzu szkolnym na I piętrze.
Na korytarzach szkolnych znalazł się Kodeks życzliwego człowieka.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień to także apel do tych, którzy na co dzień są życzliwi i uczynni, aby zarażali tym dobrem innych. Od dawna wiadomo, że pozytywna energia, którą wypuścimy w świat do ludzi – wróci do nas ze zdwojoną mocą! Bądźmy więc życzliwi dla siebie każdego dnia!
/opr.p. Agnieszka Kuziuta, p.Joanna Golec/