W środę 15 września nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątanie Świata", które w tym roku przebiegało pod hasłem ,,Myślę, więc nie śmiecę".
Każda klasa miała wydzielony teren. Śmieci trafiły do trzech worków: plastik, szkło, papier. Następnie klasy wykonały plakat promujący tegoroczną akcję oraz przeprowadzono lekcje w ramach zajęć z wychowawcą o tematyce ekologicznej. Nad przebiegiem akcji czuwały panie A. Sęk i A. Wardak.
W akcji pomogła Spółdzielnia Socjalna ,,Sąsiedzi", która odebrała zgromadzone worki.
/opr.Ola Boncal 7B, Kuba Włodarczyk 7B,  foto: Natalia Zinko 8A/