W środę 15 września 2021r. klasa 7b wybrała się do Miejskiego Domu Kultury w Pieniężnie na wystawę obrazów.

Na początku oglądaliśmy dzieła amatorów - uczestników warsztatów malarskich, rzeźbiarskich i hafciarskich pt. ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Wszyscy spoglądali z zaciekawieniem na piękne prace plastyczne - obrazy, hafty i rzeźby. Niektóre były bardzo kreatywne. Zapomniałbym dodać, że znalazły się tam prace naszych koleżanek z klasy Ali i Oli. Było to dla nas wielkim zaskoczeniem! Później przenieśliśmy sie do Biblioteki Miejskiej i skupiliśmy się na obrazach artysty Daniela Ratza z Kierpajn Wielkich. Niesamowite obrazy przedstawiające Madonny przykuły naszą uwagę pięknymi ozdobami, takimi jak cekiny, korale, biżuteria.
    Wrażenia po tej wycieczce były nie do opisania. Nie mieliśmy pojęcia, że w naszej małej miejscowości jest tylu zdolnych, godnych uwagi artystów. Możemy tylko pozazdrościć talentu.

/opr. Jakub Włodarczyk kl.7bfoto: Paweł Rudyk 7b/