Wtorek należał do tych dni w roku, kiedy na twarzach małych i "dużych" dzieci częściej niż zwykle gościł uśmiech. W Dniu Dziecka - oprócz zaplanowanych  lekcji -  znalazł się czas na zabawę i chwilę relaksu.

Najmłodsi w swoich salach lekcyjnych grali w "planszówki", oglądali filmy czy urządzili piknik ''Kolorowy Dzień"  (1 b). Drugoklasiści wzięli udział w zabawie "Challange - Lego" i stworzyli niesamowite budowle z klocków. Starsi uczniowie zorganizowali mecze klasowe albo spacer z wychowawcą po Dolinie  Rzeki Wałszy czy wyjście na lody.

Każdy uczeń otrzymał słodki poczęstunek. Zabawa była udana, niektórym tego dnia trudno było się rozstać:)